Wybrany wątek opinii

nie cieszcie się tak bo Trzaskowski wygra i skończy z tym idiotycznym przekopem, marnowanie pieniędzy bez sensu, głosujcie na Rafała
emeryt Elblag (2020.06.26)
@emeryt Elblag - Nie emeryt a smietdzaca ruska onuca! Wypad do putina.
(2020.06.26)
@emeryt Elblag - Emeryt, pomarzyć mozesz. Wszyscy głosujemy na Andrzeja
(2020.06.26)
@emeryt Elblag - Tak głosujcie na Rafała, a on zrobi ukłon w stronę Gdańska i zablokuje przekop, żeby przypadkiem elblaski port nie przejął części gdańskiego rynku.
(2020.06.26)
@emeryt Elblag - Emeryt, trzynastą emeryturę oddaj
bart27 (2020.06.29)
@emeryt Elblag - Panie emeryt 'prezydent'na obecnym etapie już nic nie może zrobić.
abc1 (2020.06.30)
@emeryt Elblag - Ale w Elblagu wygral Trzasek czyli Elblazanie nie chca przekopu, ,czy im rozum odjeło.
Bez nika (2020.07.01)
Powrót do komentarzy