Wybrany wątek opinii
nie cieszcie się tak bo Trzaskowski wygra i skończy z tym idiotycznym przekopem, marnowanie pieniędzy bez sensu, głosujcie na Rafała
Do moderacji
Odpowiedz
38
145
@emeryt Elblag - Nie emeryt a smietdzaca ruska onuca! Wypad do putina.
Do moderacji
Odpowiedz
45
18
@emeryt Elblag - Emeryt, pomarzyć mozesz. Wszyscy głosujemy na Andrzeja
Do moderacji
Odpowiedz
48
27
@emeryt Elblag - Tak głosujcie na Rafała, a on zrobi ukłon w stronę Gdańska i zablokuje przekop, żeby przypadkiem elblaski port nie przejął części gdańskiego rynku.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@emeryt Elblag - Emeryt, trzynastą emeryturę oddaj
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@emeryt Elblag - Panie emeryt 'prezydent'na obecnym etapie już nic nie może zrobić.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@emeryt Elblag - Ale w Elblagu wygral Trzasek czyli Elblazanie nie chca przekopu, ,czy im rozum odjeło.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0