Wybrany wątek opinii

Aktualnie przekop, jakieś parę lat dziesiątek temu elektrownia w Żarnowcu. .. Obietnice i cała retoryka takie same. .. Będzie przepięknie, wtedy dla Żarnowca i okolic, teraz dla Elbląga. .. JAKI JEŁOP SIĘ DA NA TO NABRAĆ???
MartinaHill (2020.06.26)
@MartinaHill - Elbląg też powinni podzielić na 2 strefy - 1 amerykańska a 2 rosyjska. Jestem ciekawy po której stronie barykady byście stanęli. Właśnie dałbym wam taki wybór to wtedy mózgi my może się ruszyły. Wstyd i hańba
Valdi don (2020.06.29)
Powrót do komentarzy