Wybrany wątek opinii
Krzysztof Bosak wygra wybory- Naprzód Polsko dlatego głosuję na Niego!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
10
@Christom - Glosujcie na dude w 2 turze. O to prosza patrioci!
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
Nigdy w życiu.
Starczy tego syfu i bagna.
Polske zasłużył już wystarczająco.
Niby dał 500 + A ceny podniósł.
Ja pracuje po 300h miesięcznie A taka pani co się 4 x popuszczala dostaje więcej dodatków za swoją robotę niż ja wypłaty.
Dziękujemy- trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść.
Jakie ludzie taki prezydent. Wiadomo że mniej jest mądrych ludzi to normalne.
Najlepiej tworzyć i plodzic z 500 plus chołote która będzie pusto bezmyślnie głosować. Normalne.
Ale ludzie się ockną w końcu A mohery umierają więc w końcu będzie normalnie.
Do niedzieli tepe dzidy
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
@Dzida - Komuchy niech odejda i z czasem bedzie dobrze. panie z lekkim podejsciem do rodzenia dzieci i wychowania powinny zeby dostac kase pracowac. one beda biedowac na stare lata. Dzieci odejda a one na bruk. Jestem za.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Christom - Naprzod chyba wschod. Skad ten pan jest?kto jest jego mocodawca? Kto go finansuje ?wiadomo
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Dzida - Pracuj więcej i solidnej to ci wystarczy na życie a upijać się nie musisz codziennie. Jak śmiesz ty hieno cmentarna czepiać się ludzi, którzy wyzwalali ojczyznę i maja przepracowane ponad 40 lat. Ty podła zarazo - dostajesz bilet w jedno stronę na Syberię i zobaczysz jak tam cieplutko i pachnąco.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0