Wybrany wątek opinii

Krzysztof Bosak wygra wybory- Naprzód Polsko dlatego głosuję na Niego!!!
Christom (2020.06.26)
@Christom - Glosujcie na dude w 2 turze. O to prosza patrioci!
(2020.06.26)
Nigdy w życiu. Starczy tego syfu i bagna. Polske zasłużył już wystarczająco. Niby dał 500 + A ceny podniósł. Ja pracuje po 300h miesięcznie A taka pani co się 4 x popuszczala dostaje więcej dodatków za swoją robotę niż ja wypłaty. Dziękujemy- trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść. Jakie ludzie taki prezydent. Wiadomo że mniej jest mądrych ludzi to normalne. Najlepiej tworzyć i plodzic z 500 plus chołote która będzie pusto bezmyślnie głosować. Normalne. Ale ludzie się ockną w końcu A mohery umierają więc w końcu będzie normalnie. Do niedzieli tepe dzidy
Dzida (2020.06.27)
@Dzida - Komuchy niech odejda i z czasem bedzie dobrze. panie z lekkim podejsciem do rodzenia dzieci i wychowania powinny zeby dostac kase pracowac. one beda biedowac na stare lata. Dzieci odejda a one na bruk. Jestem za.
(2020.06.27)
@Christom - Naprzod chyba wschod. Skad ten pan jest?kto jest jego mocodawca? Kto go finansuje ?wiadomo
(2020.06.27)
@Dzida - Pracuj więcej i solidnej to ci wystarczy na życie a upijać się nie musisz codziennie. Jak śmiesz ty hieno cmentarna czepiać się ludzi, którzy wyzwalali ojczyznę i maja przepracowane ponad 40 lat. Ty podła zarazo - dostajesz bilet w jedno stronę na Syberię i zobaczysz jak tam cieplutko i pachnąco.
Valdi don (2020.06.29)
Powrót do komentarzy