91
26.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
co wy z tymi komuchami??? przecie to w pisie znalazło się ich najwięcej - okazuje się, że większość w pzpr była - włącznie z pietrzakiem, wolskim, że o piotrowiczu nie wspomnę. .. ogórek u nich robi telewizję, w jedynce w radiu najwięcej komentuje król - sekretarz kc pzpr swego czasu - to o co chodzi?komuchy chcą przekopu, patrioci nie chcą zniszczenia przyrody i miliardów wydawanych na utrzymanie toru wodnego, żeby raz czy drugi jakaś łódka przejechała - z morza śródziemnego tu nie przypłyną, bo aż tak głęboko nie będzie. oszołomiły was obietnice matołusza i jarkacza - rozczarowanie będzie straszne. ..
rozumniepatrzący (2020.07.01)

info

1  
  1