UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MartinaHill - Elbląg też powinni podzielić na 2 strefy - 1 amerykańska a 2 rosyjska. Jestem ciekawy po której stronie barykady byście stanęli. Właśnie dałbym wam taki wybór to wtedy mózgi my może się ruszyły. Wstyd i hańba

Valdi don