A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Typowy piSSowski dzban. Jest jeszcze wiele możliwości no ale nie ogarniasz - po prostu cymbałek.
@emeryt Elblag - Tak głosujcie na Rafała, a on zrobi ukłon w stronę Gdańska i zablokuje przekop, żeby przypadkiem elblaski port nie przejął części gdańskiego rynku.
@Elblążaninzeg - Tak właśnie wygląda demokracja opozycji. Waszym zdaniem demokracja jest najważniejszym uprawnienie, jednak należy się ona tylko wyborom opozycji. Ale wyborcy PiS dla Was to już nie jest demokracja.
Jedno jest pewne, w przypadku przegranej PIS(zmiana rządu), bez względu na zaawansowanie inwestycji wszystko zostanie wstrzymane.
@jacekel04 - Przekop to pikus. Bedzie jeden wielki burd. .Zadna ustawa nie przejdzie. Bedzie balagan, anarcha ruscy, niemce zadowolone, jak przed rozbiorami.
Wole na DUDE glosowac, niz GOWNO z czajki, moim dzieciom serwowac!
@logic - Żadnego, bo zabraknie środków. Ale ile kolacyjek z ośmiorniczki będzie!!!!
@ TylkoLGBT- To gender już poszło w zapomnienie?
Tylko Andrzej Duda.
Krzysztof Bosak wygra wybory- Naprzód Polsko dlatego głosuję na Niego!!!