UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblążaninzeg - Tak właśnie wygląda demokracja opozycji. Waszym zdaniem demokracja jest najważniejszym uprawnienie, jednak należy się ona tylko wyborom opozycji. Ale wyborcy PiS dla Was to już nie jest demokracja.

Żenujący tok myślenia.

Anuluj