UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jacekel04 - Przekop to pikus. Bedzie jeden wielki burd. .Zadna ustawa nie przejdzie. Bedzie balagan, anarcha ruscy, niemce zadowolone, jak przed rozbiorami.


Anuluj