UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jacekel04 - Przekop to pikus. Bedzie jeden wielki burd. .Zadna ustawa nie przejdzie. Bedzie balagan, anarcha ruscy, niemce zadowolone, jak przed rozbiorami.
@jacekel04 - Przekop to pikus. Bedzie jeden wielki burd. .Zadna ustawa nie przejdzie. Bedzie balagan, anarcha ruscy, niemce zadowolone, jak przed rozbiorami.