UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Elblążaninzeg - Tak właśnie wygląda demokracja opozycji. Waszym zdaniem demokracja jest najważniejszym uprawnienie, jednak należy się ona tylko wyborom opozycji. Ale wyborcy PiS dla Was to już nie jest demokracja.

Żenujący tok myślenia.