UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem kierowcą autobusu i sam dwa tygodnie temu w tym samym miejscu mało bym nie wjechał w kolumnę stojących samochodów.

Kierowca autobusu

Anuluj