UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem kierowcą autobusu i sam dwa tygodnie temu w tym samym miejscu mało bym nie wjechał w kolumnę stojących samochodów.
Kierowca autobusu
Jestem kierowcą autobusu i sam dwa tygodnie temu w tym samym miejscu mało bym nie wjechał w kolumnę stojących samochodów.
Kierowca autobusu