167
20.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ale jeżdzom sieroty ale jeżdzom
heniekk (2020.06.20)

info

4  
  0
@Tylko Pytam- no właśnie, przecież te stojące tam pojazdy nie parkowały, Zatrzymanie nastąpiło ze względu na sytuację na drodze. Niestety by bazar mógł zarabiać musi mieć klientów, a tych zmotoryzowanych jest coraz więcej. Ja nie wyobrażam sobie by z paletą jaj i siatą kartofli bujać się na Zatorze tramwajem i autobusem. Parking tam jest katastrofalnie mały, do tego rozwiązanie wjazdu nań i wyjazdu jest do bani.
(2020.06.20)

info

6  
  3
Cymbale naucz się pisać Olsztyniaku
...hgy (2020.06.20)
Robia sobie z pasa postoj do czekania na rynek, to tak jest. Oczywiscie wrobel nic nie robi to tak sie konczy. Nie zal mi was, bo w 2018 poszliscie glosowac na tego leniwego misia to macie frajerzy!
(2020.06.20)

info

7  
  1
Czy ta pani policjantka rozumie przepisy kodeksu drogowego. Na zakazie zatrzymywania nie powie stać żaden samochód. Pani jadąc zgodnie z przepisami ma być winna kolizji. Paranoja. Oni blokują pas dla poruszających się na wprost dla aut jadących od zawady. A policja zamiast zrobić z tym porządek to stoi z drugiej strony z suszarką i suszy. Współczuję taj pani bo w mojej ocenie nie jest winna.
max_2503 (2020.06.20)
rynek należy zlikwidować, w ten sposób problem organizacji ruchu się rozwiąże
wpłatomat witolda (2020.06.20)
@wicia - Przepraszam. .. jakie nielegalne zajmowanie pasa ruchu? Chcą skręcić. .. nie mają możliwości, bo przed nimi znajdują się inne pojazdy. .. to stają sobie i czekają. .. w którym momencie łamią prawo?
Cogitans (2020.06.20)
milycja woli zaczaic sie w krzakach przy szkolach w wakacje o 5 rano gdy nie ma zadnego ruchu i dzieciakow w szkolach, a tam gdzei jest ruch i potencjalne zagrozenia, to ich nie ma
(2020.06.20)

info

7  
  0
ZIEMNIAK, POMIDOR I PIETRUSZKA dziala na elmlombgow niczym magnez !!!! wyciagaja fabie i thalie z garazu a malzonka krzyczy syzbciej bo pomidor sie skonczy!!! alora!!!!!
taki efekt (2020.06.20)

info

5  
  2
Każdy korek, to widzimisie kierowców. .. po co chce jechać tu? Po co chce jechać tam? Przecież zamiast jechać samochodem, może iść piechotą. .. tylko po co mu wtedy samochód? Po to, żeby targal kilka siatek zakupów do chaty? Mentalność tego narodu to zwykły socjalizm pomieszany z faszyzmem. .. Każdy każdemu będzie coś nakazywał. .. mówił, co ma robić. .. jak ma robić. .. teraz siedz w domu, bo ja chce bez kolejek zrobić zakupy. .teraz tu nie skręca, bo ja się śpieszę. .. w ogóle, to nikt nie może używać samochodu, tylko ja. .. bo ja to muszę na prawdę, a Ty to tylko wymyślasz. .. ludzie. .. weźcie się wreszcie ogarnijcie. .. chcą wjechać na rynek, to niech wjezdzaja. .. A Ty jak jedziesz, to obserwuj co się dzieje. .. myśl. .. zwolnij. ..
Cogitans (2020.06.20)