UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety to musiało się tak skończyć, te stojące samochody niestety, ale stwarzały zagrożenie. Kolumna kończyła się przy skrzyżowaniu, musiało na kogoś paść i padło na tą Panią, teraz po szkodzie, może policja i nasze miasto wezmą się do roboty.

Kierowca zawodowy