UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety to musiało się tak skończyć, te stojące samochody niestety, ale stwarzały zagrożenie. Kolumna kończyła się przy skrzyżowaniu, musiało na kogoś paść i padło na tą Panią, teraz po szkodzie, może policja i nasze miasto wezmą się do roboty.
Kierowca zawodowy