UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety to musiało się tak skończyć, te stojące samochody niestety, ale stwarzały zagrożenie. Kolumna kończyła się przy skrzyżowaniu, musiało na kogoś paść i padło na tą Panią, teraz po szkodzie, może policja i nasze miasto wezmą się do roboty.

Kierowca zawodowy

Anuluj