UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Wróbelek ! Dalej sprzedawaj działki w Elblągu, bo reszta jest dla Ciebie za trudna. A Wy elblążanie dalej go wybierajcie.
Elblążanin 666
Brawo Wróbelek ! Dalej sprzedawaj działki w Elblągu, bo reszta jest dla Ciebie za trudna. A Wy elblążanie dalej go wybierajcie.
Elblążanin 666