UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Wróbelek ! Dalej sprzedawaj działki w Elblągu, bo reszta jest dla Ciebie za trudna. A Wy elblążanie dalej go wybierajcie.

Elblążanin 666

Anuluj