Wybrany wątek opinii

Niestety to musiało się tak skończyć, te stojące samochody niestety, ale stwarzały zagrożenie. Kolumna kończyła się przy skrzyżowaniu, musiało na kogoś paść i padło na tą Panią, teraz po szkodzie, może policja i nasze miasto wezmą się do roboty.
Kierowca zawodowy (2020.06.20)
@Kierowca zawodowy - Oczywiście, że stwarza zagrożenie. .. ale takie zagrożenie stwarzają wszystkie inne samochody, które stoją w korku. .. roboty drogowe również stwarzają zagrożenie. .. nie zwalnia to z odpowiedniego zachowania kierowców. ..
Cogitans (2020.06.20)
Powrót do komentarzy