UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nasza Milicja, pomimo wielu próśb kierowanych przez kierowców MPK, innych użytkowników pojazdów, olewa temat. Zakaz zatrzymywania, jedzie milicja, widzi zator i nic nie robi. Albo jest zakaz, albo go nie ma. Kobieta jadąc miała prawo przypuszczać, że nie ma przeszkody.
JUrek.