UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@kek - Dokładnie!!! Ten korek jest spowodowany ich wlasnym widzimisiem bo muszą koniecznie wjechać na rynek. Każdy się ciśnie i stoja tak długo jak ktoś zrobi zakupy i odjedzie autem z parkingu żeby mógł wjechać. W ten sposób niebezpiecznie blokują prawy pas! I tak się dziwię że wcześniej nie doszło tam do stłuczki.