Wybrany wątek opinii
To musiało się wydarzyć prędzej czy później - tak jest w dniach handlowych na targowisku - samochody praktycznie stoją już od skrzyżowania, aż do wjazdu, wyłączając jeden pas ruchu na Płk. Dąbka. W tych dniach powinien być tam patrol Policji i surowo karać za nielegalne zajmowanie pasa jezdni. A tak poza tym to służby prezydenta powinny w jak najszybszym czasie rozwiązać problem wjazdu na teren targowiska.
Do moderacji
Odpowiedz
83
8
@wicia - Służby prezydenta, na czele z głównym, zapewne przemilczą temat albo. .. .ulubione sformułowanie "pochyli się"nad tematem!
Do moderacji
Odpowiedz
21
5
@wicia - Przepraszam. .. jakie nielegalne zajmowanie pasa ruchu? Chcą skręcić. .. nie mają możliwości, bo przed nimi znajdują się inne pojazdy. .. to stają sobie i czekają. .. w którym momencie łamią prawo?
Do moderacji
Odpowiedz
8
9
@Cogitans - wszyscy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ooooo. .. .poproszę o tłumaczenie, bo język zbyt wysokich lotów i nie rozumiem. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
1