Wybrany wątek opinii

To musiało się wydarzyć prędzej czy później - tak jest w dniach handlowych na targowisku - samochody praktycznie stoją już od skrzyżowania, aż do wjazdu, wyłączając jeden pas ruchu na Płk. Dąbka. W tych dniach powinien być tam patrol Policji i surowo karać za nielegalne zajmowanie pasa jezdni. A tak poza tym to służby prezydenta powinny w jak najszybszym czasie rozwiązać problem wjazdu na teren targowiska.
wicia (2020.06.20)
@wicia - Służby prezydenta, na czele z głównym, zapewne przemilczą temat albo. .. .ulubione sformułowanie "pochyli się"nad tematem!
(2020.06.20)
@wicia - Przepraszam. .. jakie nielegalne zajmowanie pasa ruchu? Chcą skręcić. .. nie mają możliwości, bo przed nimi znajdują się inne pojazdy. .. to stają sobie i czekają. .. w którym momencie łamią prawo?
Cogitans (2020.06.20)
@Cogitans - wszyscy
(2020.06.21)
Ooooo. .. .poproszę o tłumaczenie, bo język zbyt wysokich lotów i nie rozumiem. ..
Cogitans (2020.06.21)
Powrót do komentarzy