UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasza Milicja, pomimo wielu próśb kierowanych przez kierowców MPK, innych użytkowników pojazdów, olewa temat. Zakaz zatrzymywania, jedzie milicja, widzi zator i nic nie robi. Albo jest zakaz, albo go nie ma. Kobieta jadąc miała prawo przypuszczać, że nie ma przeszkody.

JUrek.

Anuluj