66
18.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@red - Udał ci sie żart.
(2020.06.18)
@Jestem za referendum. - POpłynęły razem z głosami POparcia w wyborach sam. 2018r.
(2020.06.18)
Dzisiaj Prezydent wjechał na alejkę prowadzącą na amfiteatr. Przed stoi znak zakaz wjazdu, ale widać świętych krów to nieobowiązuje. A kto jak nie władza powinna dawać dobry przykład? Wróblewski musi odejść REFERENDUM!!!
C-19 (2020.06.18)

info

18  
  0
Wiem
Red (2020.06.18)
a pan Czyżyk chodzi "odbierać"- 200 metrowe - ulice po remontach, a kto pilnuje remontu CSE?
wicia (2020.06.18)

info

17  
  0
@Jestem za referendum. - Załóż firmę zatrudnij ludzi i rozwijaj miasto jak niegdyś Schichau, zamiast narzekać działał. Marudo.
Art :) (2020.06.18)
a kiedy będą koszone elbląskie łąki, na których trawa ma już metr wysokości?
(2020.06.18)

info

11  
  0
Zapłacisz za te referendum? Rusz d..i zajmij się czymś produktywnym zamiast narzekać. Albo w wyborach startuj na stanowisko prezydenta miasta zobaczymy jak będzie wyglądać miasto.
Art :) (2020.06.18)
Kiedy oficjalne otwarcie parasola???, tam tez bądźcie?
(2020.06.18)

info

10  
  0
Czy Pan Antoni Czyżyk wie o jakich ulicach mówi??
Tomasz85 (2020.06.18)

info

14  
  0