A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@red - Udał ci sie żart.
@Jestem za referendum. - POpłynęły razem z głosami POparcia w wyborach sam. 2018r.
Dzisiaj Prezydent wjechał na alejkę prowadzącą na amfiteatr. Przed stoi znak zakaz wjazdu, ale widać świętych krów to nieobowiązuje. A kto jak nie władza powinna dawać dobry przykład?
Wróblewski musi odejść REFERENDUM!!!
Wiem
a pan Czyżyk chodzi "odbierać"- 200 metrowe - ulice po remontach, a kto pilnuje remontu CSE?
@Jestem za referendum. - Załóż firmę zatrudnij ludzi i rozwijaj miasto jak niegdyś Schichau, zamiast narzekać działał. Marudo.
a kiedy będą koszone elbląskie łąki, na których trawa ma już metr wysokości?
Zapłacisz za te referendum? Rusz d..i zajmij się czymś produktywnym zamiast narzekać. Albo w wyborach startuj na stanowisko prezydenta miasta zobaczymy jak będzie wyglądać miasto.
Kiedy oficjalne otwarcie parasola???, tam tez bądźcie?
Czy Pan Antoni Czyżyk wie o jakich ulicach mówi??