A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elbląg ma wreszcie dobrego włodarza
No i mamy standaryzacje, rzecznicy juz są niepotrzebni,
Co roku (min dwa razy )ciągle naprawiany jest asfalt (dziury)na ul. Topolowej - stan na dzień dzisiejszy = dziury czekają do naprawy.
Pudrowanie trupa, co nie panie prezydencie. Oby znalazł się odważny i pociągnął referendum o odwołanie pana ze stanowiska. Dość tego miernego zarządzania miastem.
Człowiek musi sobie w życiu trochę pojeździć. Jest superb, więc jeździ się super. Tak chcieliście. Nie narzekać.
Mam pytanie. Czy mogę pojeździć z panem prezydentem i panem przewodniczącym na otwarcie tego i tamtego. Obiecuję, że założę garnitur, będę ogolony i uśmiechnięty. Stanę grzecznie z tyłu i nie będę wadził. Wszak samorząd, to również obywatele. Z góry dziękuję i proszę pana prezydenta o poinformowanie na łamach gazety, czy jest taka możliwość. A wierzę głęboko, że jest. Pozdrawiam serdecznie
Może by zrobili Starowiejska czy zajkowskiego do ledwo aswalt widać
Kiedy Okrzei?
gazeto portel. pl sami sobie zaprzeczacie "Zakończyły się wymiany nawierzchni jezdni. .. .ul. Kochanowskiego. W tym roku ma być wymieniona nawierzchnia na kolejnym odcinku ul. Kochanowskiego. "Wczesniej twierdzicie ze wymieniono pozniej ze bedzie wymaina odcinka, co to ma byc, patent jak z mostem ze ukonczono most ale za 2 lata wymiana nawierzchni ??? I ta sama głowa na fotce ktora sie tym szczyci ?
No tak bo Pani Maria Kasprzycka ma juz po wyzej uszu pisania tych felietonow, dajcie jej porządnie dorobic do emerytury i na wakacje w Hiszpanii. Ja tam wakacje spedze nad morzem w krynicy - na zmywaku 6 zl za godzine,