66
18.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląg ma wreszcie dobrego włodarza
red (2020.06.18)
No i mamy standaryzacje, rzecznicy juz są niepotrzebni,
(2020.06.18)

info

12  
  1
Co roku (min dwa razy )ciągle naprawiany jest asfalt (dziury)na ul. Topolowej - stan na dzień dzisiejszy = dziury czekają do naprawy.
link 2 (2020.06.18)

info

6  
  0
Pudrowanie trupa, co nie panie prezydencie. Oby znalazł się odważny i pociągnął referendum o odwołanie pana ze stanowiska. Dość tego miernego zarządzania miastem.
(2020.06.18)
Człowiek musi sobie w życiu trochę pojeździć. Jest superb, więc jeździ się super. Tak chcieliście. Nie narzekać.
(2020.06.18)

info

12  
  1
Mam pytanie. Czy mogę pojeździć z panem prezydentem i panem przewodniczącym na otwarcie tego i tamtego. Obiecuję, że założę garnitur, będę ogolony i uśmiechnięty. Stanę grzecznie z tyłu i nie będę wadził. Wszak samorząd, to również obywatele. Z góry dziękuję i proszę pana prezydenta o poinformowanie na łamach gazety, czy jest taka możliwość. A wierzę głęboko, że jest. Pozdrawiam serdecznie
aaa aaa (2020.06.18)

info

12  
  0
Może by zrobili Starowiejska czy zajkowskiego do ledwo aswalt widać
Gość 1111 (2020.06.18)

info

3  
  1
Kiedy Okrzei?
(2020.06.18)

info

6  
  1
gazeto portel. pl sami sobie zaprzeczacie "Zakończyły się wymiany nawierzchni jezdni. .. .ul. Kochanowskiego. W tym roku ma być wymieniona nawierzchnia na kolejnym odcinku ul. Kochanowskiego. "Wczesniej twierdzicie ze wymieniono pozniej ze bedzie wymaina odcinka, co to ma byc, patent jak z mostem ze ukonczono most ale za 2 lata wymiana nawierzchni ??? I ta sama głowa na fotce ktora sie tym szczyci ?
(2020.06.18)

info

6  
  0
No tak bo Pani Maria Kasprzycka ma juz po wyzej uszu pisania tych felietonow, dajcie jej porządnie dorobic do emerytury i na wakacje w Hiszpanii. Ja tam wakacje spedze nad morzem w krynicy - na zmywaku 6 zl za godzine,
(2020.06.18)