UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jestem za referendum. - Załóż firmę zatrudnij ludzi i rozwijaj miasto jak niegdyś Schichau, zamiast narzekać działał. Marudo.

Art :)

Anuluj