Wybrany wątek opinii
Pudrowanie trupa, co nie panie prezydencie. Oby znalazł się odważny i pociągnął referendum o odwołanie pana ze stanowiska. Dość tego miernego zarządzania miastem.
Do moderacji
Odpowiedz
24
2
No tak bo Pani Maria Kasprzycka ma juz po wyzej uszu pisania tych felietonow, dajcie jej porządnie dorobic do emerytury i na wakacje w Hiszpanii. Ja tam wakacje spedze nad morzem w krynicy - na zmywaku 6 zl za godzine,
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Zapłacisz za te referendum? Rusz d..i zajmij się czymś produktywnym zamiast narzekać. Albo w wyborach startuj na stanowisko prezydenta miasta zobaczymy jak będzie wyglądać miasto.
Do moderacji
Odpowiedz
0
10
@Art :) - Chyba się rodzina uaktwniła
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Art :) - gorzej nie może więc spoko. .. wyrażanie opinii w czasach demokracji to rzecz wręcz niezbędna inaczej mamy totalitaryzm. .. rozumiesz słowa amatorze nakazywania i radzenia ludziom
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Albo on sam czyta co się o nim pisze i działa
Do moderacji
Odpowiedz
6
0