UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapłacisz za te referendum? Rusz d..i zajmij się czymś produktywnym zamiast narzekać. Albo w wyborach startuj na stanowisko prezydenta miasta zobaczymy jak będzie wyglądać miasto.
Art :)
Zapłacisz za te referendum? Rusz d..i zajmij się czymś produktywnym zamiast narzekać. Albo w wyborach startuj na stanowisko prezydenta miasta zobaczymy jak będzie wyglądać miasto.
Art :)