UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapłacisz za te referendum? Rusz d..i zajmij się czymś produktywnym zamiast narzekać. Albo w wyborach startuj na stanowisko prezydenta miasta zobaczymy jak będzie wyglądać miasto.

Art :)

Anuluj