Wybrany wątek opinii

Elbląg ma wreszcie dobrego włodarza
red (2020.06.18)
@red - Udał ci sie żart.
(2020.06.18)
Wiem
Red (2020.06.18)
@red - z zawodu prezydent sprawil mi zawód
Zaufaj mi jestem doktorem (2020.06.18)
Powrót do komentarzy