UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisiaj Prezydent wjechał na alejkę prowadzącą na amfiteatr. Przed stoi znak zakaz wjazdu, ale widać świętych krów to nieobowiązuje. A kto jak nie władza powinna dawać dobry przykład? Wróblewski musi odejść REFERENDUM!!!
C-19