UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj Prezydent wjechał na alejkę prowadzącą na amfiteatr. Przed stoi znak zakaz wjazdu, ale widać świętych krów to nieobowiązuje. A kto jak nie władza powinna dawać dobry przykład? Wróblewski musi odejść REFERENDUM!!!

C-19

Anuluj