Wybrany wątek opinii

Jeszcze troche to zrobi konferencję że dzieki niemu słońce rano wschodzi a wieczorem zachodzi. Żenujące te konferencje. A gdzie miejsca pracy nowe firmy rozwój miasta ???
Jestem za referendum. (2020.06.18)
@Jestem za referendum. - POpłynęły razem z głosami POparcia w wyborach sam. 2018r.
(2020.06.18)
@Jestem za referendum. - Załóż firmę zatrudnij ludzi i rozwijaj miasto jak niegdyś Schichau, zamiast narzekać działał. Marudo.
Art :) (2020.06.18)
Powrót do komentarzy