A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dlaczego on jest dalej prezydentem u mnie by juz nie pracowal
Jak Lidl realizuje budowe przy ul; Kochanowskiego?. Przecież działka która kupił była i jest posadowiona przy ul; Reja. Znowu jakis myk wyszedł. Pewnie chodzi o wjazd nie od Reja. Tylko ktos wzioł i bedzie wjazd od Kochanowskiego
Niech się pochwalić remontem w Światowidzie. Co budowa i remont stoi. NATYCHMIAST ZWOLNIC DYREKTORA.
podobno w wc w urzędzie miasta wymieniono klapę sedesową, kiedy oficjalny brifing będzie?
Kiedy jakakolwiek nawierzchnia na Żurawiej? Tylko sprzedać działki i niech mieszkańcy się martwią. Miasto - jak zawsze nie ma pieniędzy.
otwarcie kolejnego bubla w wykonaniu tych dwóch panów, trzeci chyba nie przyszedł ze wstydu, robiono remont ulicy z gdzie miejsca parkingowe dla samochodów, przecież widać że są potrzebne bo ludzie parkują na klepisku, dlaczego nie zrobiono tych zatoczek jak trzeba tylko wszystko w tym mieście robi się byle jak i aby było, zero pomysłu, ile kosztowałoby wykonanie tam zatoczki, ekipa była na miejscu i spoko by to zrobili, to nie, w mieście ludzie mają parkowac na klepisku bo sołtys tam wymyślił,
A co z ul. Skłodowskiej z budżetu obywatelskiego? Kiedy początek?
@Art :) - Chyba się rodzina uaktwniła
@Art :) - gorzej nie może więc spoko. .. wyrażanie opinii w czasach demokracji to rzecz wręcz niezbędna inaczej mamy totalitaryzm. .. rozumiesz słowa amatorze nakazywania i radzenia ludziom