269
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pani Beato, brak słów na panią. Wnioskuję, że i na mierzei szum morza byłby dla pani uciążliwy i odgłos maszyn rolniczych na wsi. Chce pani, żeby Elbląg zamienić w jeden wielki R. O. D. ? Czy wie pani czego chce tak w ogóle? Wątpię i patrzę z politowaniem.
(2020.06.15)
To lotnisko było pierwsze, a nie Pani. Gdyby tu startowały samoloty pasażerskie, też pisała by Pani wszędzie pisma? Bardzo lubię ten warkot. Świadczy on, ze w Elblągu jeszcze coś się dzieje, proszę pani. Nie jest wcale głośny i na pewno nie przeszkadza. Domek na jakimś odludziu polecam, lecz tam też samoloty mogą latać. Zlikwidujmy wszystko, zostanie tylko cisza i spokój.
(2020.06.15)

info

43  
  39
Co za. waria. .. ka. Zal ze to opublikowaliscie wgl. .. .. Mi w ogóle ten niby halas nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. Wiem ze jest lato jak to słyszę; )
Yi (2020.06.15)

info

29  
  34
Kochana Pani wyprowadź się do Batorowa, albo nie bo tam statki generują hałas, może hmmm. .. do Jegłownika, a nie też nie bo tam TIRy. .. Hmmm. .. Do Jagodnika?? Tam natomiast schronisko blisko. Nie ma miejsca dla Pani w okolicy. Proszę się wyprowadzić jak najdalej.
Joshua (2020.06.15)
Brawo Pani Beato! Nareszcie! Hałas tego pierdzikółka jest nie do zniesienia. Nic tu nie ma do rzeczy bliskość lotniska, bo jest słyszalny w całym mieście. Kilka osób sprawia sobie przyjemność za pieniądze, kosztem wielekroć większej liczby umordowanych. Poziom komentarzy (jak zwykle)żenujący. Powodzenia Pani Beato!
mieszczuch (2020.06.15)

info

42  
  36
Pani Beata ma rację. Proszę przeczytajcie dokładnie ten list. Tu nie chodzi o miejsce zamieszkania Ja mieszkam w centrum, na Starym Mieście i faktycznie od kilku lat ten hałas jest uciążliwy. Przedtem tego nie było. A lotnisko jak piszecie istnieje 100 lat.
(2020.06.15)
Niedzielę spędziłem nad jeziorem, a tam. .. motorówki, skutery wodne, na brzegu motocykliści na Harleyach, a na niebie dwa samoloty i nawet helikopter. Można by oczywiście zwariować albo napisać list otwarty, ale lepiej kupić takie tabletki dla nerwowych kobiet reklamowane w telewizji przez pewną aktorkę w średnim wieku.
kumasz (2020.06.15)

info

26  
  25
To niech sobie pani nałoży słuchawki na uszy jak przeszkadza, albo porozmawia z mężem to panią zajmie czymś przyjemniejszym, niż nasluchiwanie czy już leci czy jeszcze nie; D
(2020.06.15)
To jest coś w stylu jestem wariatką i nikt mnie nie rozumie. Lotniska nie wyłączą z ruchu bo hrabianka ma migrenę od warkotu silnika. Kobieto puknij się w główkę, lotnisko nie funkcjonuje od trzech lat, dostałaś odpowiedź problemu nie ma. I co z tego, że się dowiedziałaś jaka nazwa firmy. Wow ale dociekliwość. Zlitujcie się, mieszkam na Lotniczej i mi nie przeszkadza wręcz fascynuje moje dzieci i daje klimat otoczeniu. Skoczkowie, samoloty, frajda.
(2020.06.15)
Mnie natomiast, bardzo denerwują głośniki (megafony)umieszczone na zewnątrz kościołów z których słychać odprawiane msze i też muszę je znosić całymi dniami. Nie mogę odpocząć.
(2020.06.15)

info

40  
  9