UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest coś w stylu jestem wariatką i nikt mnie nie rozumie. Lotniska nie wyłączą z ruchu bo hrabianka ma migrenę od warkotu silnika. Kobieto puknij się w główkę, lotnisko nie funkcjonuje od trzech lat, dostałaś odpowiedź problemu nie ma. I co z tego, że się dowiedziałaś jaka nazwa firmy. Wow ale dociekliwość. Zlitujcie się, mieszkam na Lotniczej i mi nie przeszkadza wręcz fascynuje moje dzieci i daje klimat otoczeniu. Skoczkowie, samoloty, frajda.