UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani Beata ma rację. Proszę przeczytajcie dokładnie ten list. Tu nie chodzi o miejsce zamieszkania Ja mieszkam w centrum, na Starym Mieście i faktycznie od kilku lat ten hałas jest uciążliwy. Przedtem tego nie było. A lotnisko jak piszecie istnieje 100 lat.