UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pani Beato, brak słów na panią. Wnioskuję, że i na mierzei szum morza byłby dla pani uciążliwy i odgłos maszyn rolniczych na wsi. Chce pani, żeby Elbląg zamienić w jeden wielki R. O. D. ? Czy wie pani czego chce tak w ogóle? Wątpię i patrzę z politowaniem.