UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To lotnisko było pierwsze, a nie Pani. Gdyby tu startowały samoloty pasażerskie, też pisała by Pani wszędzie pisma? Bardzo lubię ten warkot. Świadczy on, ze w Elblągu jeszcze coś się dzieje, proszę pani. Nie jest wcale głośny i na pewno nie przeszkadza. Domek na jakimś odludziu polecam, lecz tam też samoloty mogą latać. Zlikwidujmy wszystko, zostanie tylko cisza i spokój.