Wybrany wątek opinii

Pani Beata ma rację. Proszę przeczytajcie dokładnie ten list. Tu nie chodzi o miejsce zamieszkania Ja mieszkam w centrum, na Starym Mieście i faktycznie od kilku lat ten hałas jest uciążliwy. Przedtem tego nie było. A lotnisko jak piszecie istnieje 100 lat.
(2020.06.15)
Jak nie bylo?? W latach 50 lotnisko wojskowe I startowaly wojskowe Jaki I to dopiero byl ryk silnikow I sprobowalbys sie gdzies poskarzyc to ciupa murowana tak ze nie marudz. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.06.16)
Powrót do komentarzy