A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Cpr - To jest realny problem który nie powinien być ignorowany. Samolotem lata kilka kilkanaście osób a cierpi na ziemi tysiące. Proszę tego nie bagatelizować. Do piwnicy nie pójdę bo mieszkam w domu a nie w boku. Dla ciebie stanie przed klatką schodową to relaks dla mnie nie koniecznie. .
Kupie Pani stopery gratis
Mieszkam nad jarem i też słyszałem jak samolot lata. Ten samolot pewnie słychać z kilkunastu kilometrów. Gdyby ten samolot gdzieś tam sobie leciał to ok ale on krąży nad miastem przez parę godzin. Mi to nie przeszkadza ale jak ta pani mieszka gdzieś na zatorzu to rzeczywiście może być dla niej za głośno.
A ja mam działkę na Zatorzu i ciągle ten hałas z obwodnicy no ciągle. Uciążliwy, ciężarówki, osobówki, motory. Dowiedziałam się z pewnych źródeł, że to ludzie jadą wypoczywać. A mi przeszkadza. Wyłączą ją z ruchu bo ja nie mogę odpoczywać.
@Pilot - Z ciebie taki pilot jak ze mnie górnik. Zachowaj dla siebie swoje rady ignorancie. .
A jeden kupił działkę przy schronisku i mu psy przeszkadzają. A Pani lotnisko to ten właśnie poziom.
wynocha z miasta i problem rozwiązany
Jakim prawem on na moje niebo wlata-:)
"W sierpniu 2019 roku wysłałam list o podobnej treści do Pana Prezydenta"- No nie, do Prezydenta? :)Do naczelnika trzeba, albo do Jaśnie Króla w Toruniu.
Dobrze, że wreszcie ktoś odważył się napisać o tej warkoczącej w Elblągu maszynie. Brawo za odwagę. Nikt nie zabrania palaczowi pali, lubiącemu alkohol pić dopóki nie zmusza nas do picia czy palenia. Natomiast lubiący warkot i jazgot samolotu zmuszają innych, żeby to polubili.