UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To lotnisko było pierwsze, a nie Pani. Gdyby tu startowały samoloty pasażerskie, też pisała by Pani wszędzie pisma? Bardzo lubię ten warkot. Świadczy on, ze w Elblągu jeszcze coś się dzieje, proszę pani. Nie jest wcale głośny i na pewno nie przeszkadza. Domek na jakimś odludziu polecam, lecz tam też samoloty mogą latać. Zlikwidujmy wszystko, zostanie tylko cisza i spokój.