UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mnie natomiast, bardzo denerwują głośniki (megafony)umieszczone na zewnątrz kościołów z których słychać odprawiane msze i też muszę je znosić całymi dniami. Nie mogę odpocząć.


Anuluj