A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzaskowski to normalność, normalny świat, np. małżenstwa jednopłciowe, na pewno w końcu do Polski zjadą uchidzcy z Syrii i innych krajów, może z Afryki przybędą też uchodzcy, będą dla nich budowane ośrodki, i najważniejsze, skończy się rizdawnictwo pieniędzy ludziom np bo mają dzieci, kogo to obchodzi? to samo emeryci distają kasę np 13 po co im te pienuądze skoro są inne cele? trzeba ratowac uchodzców i osoby homiseksualne, dać im radość z życia
Co to za ptica ten Płażyński?
"postraszył "portel stosuje taką narracje ktora swiadczy o ich obiektywnosci w ocenie, postraszyl haha mowi jak jest, a ze wam to nie na reke to wasza strata trzeba bylo nie promowac p****stwa w imie tolerancji opozycjo Kodowcy i innej masci mniejszosci ktore chca dyktowac myslenie wiekszosci, macie demokracje rewolucje ktora was zjadla :D
a ten poseł wytłumaczył się już z własnych machlojek z biznesem swoim? jakoś nie było słychać. Niech wraca skąd przyszedł i nie zachęca do głosowania na nieuczciwych cwaniaków
Apel do prawaków z wypranymi mózgami czyli do wszystkich. Nie kłamcie. Trzaskowski nie może niczego zabrać. To nie mieści się w kompetencjach Prezydenta. Rzadzi PiS do kolejnych wyborów za 4lata, . Jak wygra będzie rządził dalej. Socjal to Rząd i tylko PiS może zabierać czy dawać przez wiele lat 500+ i wiele innych zasiłków. Tylko oni Mówiąc prościej - nie pier. .
Olcie głupot
Zacznij myśleć, nawet jeśli to na początku boli !!!
Paclami
niezależny prezydencie wszystkich polaków z pis MAMY CIĘ DOŚĆ
jaka radość, że takie tłumy pisowców na spotkaniu! ta młodzież (za czasów komuny)uśmiechnięta, ten pruszak-karierowicz, no i tylko jeden w maseczce (pod brodą), brawo, niech żyje mądrość!
według mnie to spotkanie to nadaje się do Dudy, kompromitacja Elbląga jak zresztą wszystko w tym mieście, brak mieszkańców, młodzieży, wstyd Panie Prezydencie Wróblewski, poseł z PiS przyjeżdża, a ludzi nima a wzieli pińset pluz