UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jaka radość, że takie tłumy pisowców na spotkaniu! ta młodzież (za czasów komuny)uśmiechnięta, ten pruszak-karierowicz, no i tylko jeden w maseczce (pod brodą), brawo, niech żyje mądrość!


Anuluj