UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jaka radość, że takie tłumy pisowców na spotkaniu! ta młodzież (za czasów komuny)uśmiechnięta, ten pruszak-karierowicz, no i tylko jeden w maseczce (pod brodą), brawo, niech żyje mądrość!
jaka radość, że takie tłumy pisowców na spotkaniu! ta młodzież (za czasów komuny)uśmiechnięta, ten pruszak-karierowicz, no i tylko jeden w maseczce (pod brodą), brawo, niech żyje mądrość!