UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzaskowski to normalność, normalny świat, np. małżenstwa jednopłciowe, na pewno w końcu do Polski zjadą uchidzcy z Syrii i innych krajów, może z Afryki przybędą też uchodzcy, będą dla nich budowane ośrodki, i najważniejsze, skończy się rizdawnictwo pieniędzy ludziom np bo mają dzieci, kogo to obchodzi? to samo emeryci distają kasę np 13 po co im te pienuądze skoro są inne cele? trzeba ratowac uchodzców i osoby homiseksualne, dać im radość z życia

tylko Trzaskowski

Anuluj