UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

według mnie to spotkanie to nadaje się do Dudy, kompromitacja Elbląga jak zresztą wszystko w tym mieście, brak mieszkańców, młodzieży, wstyd Panie Prezydencie Wróblewski, poseł z PiS przyjeżdża, a ludzi nima a wzieli pińset pluz


Anuluj