UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
według mnie to spotkanie to nadaje się do Dudy, kompromitacja Elbląga jak zresztą wszystko w tym mieście, brak mieszkańców, młodzieży, wstyd Panie Prezydencie Wróblewski, poseł z PiS przyjeżdża, a ludzi nima a wzieli pińset pluz