A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
głosuję na Trzaskowskiego, czas na normalny świat, to jest chore, że dwóch kochających się brodaczy w tym jeden w sukni ślubnej z welonem nie może wziąsc ślubu, myszą iśc do notariusza, to skandal i upodlenie czas z tym skończyć,
A ojciec Płażyńskiego zakładał PO
@marabi - a ojciec Jarosława Kaczyńskiego też był porządnym człowiekiem
@Kaczor - Wcześniej Tata Maciej zakładał PO
@koniec rządow pisu - Aż się boję zapeszyć. Mam nadzieję na szybkie koniec PiS
To wracajcie wszyscy do czasów jak Was okradali i sprzedawali wszystko za granicę LOT, LASY państwowe itp
A Trzaskowski to nie marionetka? Tylko niemiecka. .. .
Macie mój głos, ale nie zapomnijcie o Elblągu.
@Struś - Jedz do Warszawy to będziesz widział LGBT codziennie
@Struś - Bo lgbt to ideologia- to abstrakcja, czy widziałeś starość? nie- mogłes widzieć np. starego człowieka, stary samochód itp. .