115
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
głosuję na Trzaskowskiego, czas na normalny świat, to jest chore, że dwóch kochających się brodaczy w tym jeden w sukni ślubnej z welonem nie może wziąsc ślubu, myszą iśc do notariusza, to skandal i upodlenie czas z tym skończyć,
Dlategos (2020.06.14)
A ojciec Płażyńskiego zakładał PO
marabi (2020.06.14)
@marabi - a ojciec Jarosława Kaczyńskiego też był porządnym człowiekiem
koniec rządow pisu (2020.06.14)
@Kaczor - Wcześniej Tata Maciej zakładał PO
marabi (2020.06.14)
@koniec rządow pisu - Aż się boję zapeszyć. Mam nadzieję na szybkie koniec PiS
marabi (2020.06.14)
To wracajcie wszyscy do czasów jak Was okradali i sprzedawali wszystko za granicę LOT, LASY państwowe itp
(2020.06.14)

info

11  
  12
A Trzaskowski to nie marionetka? Tylko niemiecka. .. .
................... (2020.06.14)

info

13  
  18
Macie mój głos, ale nie zapomnijcie o Elblągu.
(2020.06.14)

info

6  
  14
@Struś - Jedz do Warszawy to będziesz widział LGBT codziennie
Wujoo (2020.06.14)
@Struś - Bo lgbt to ideologia- to abstrakcja, czy widziałeś starość? nie- mogłes widzieć np. starego człowieka, stary samochód itp. .
Zantyr (2020.06.14)