UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

według mnie to spotkanie to nadaje się do Dudy, kompromitacja Elbląga jak zresztą wszystko w tym mieście, brak mieszkańców, młodzieży, wstyd Panie Prezydencie Wróblewski, poseł z PiS przyjeżdża, a ludzi nima a wzieli pińset pluz