Wybrany wątek opinii
"postraszył "portel stosuje taką narracje ktora swiadczy o ich obiektywnosci w ocenie, postraszyl haha mowi jak jest, a ze wam to nie na reke to wasza strata trzeba bylo nie promowac p****stwa w imie tolerancji opozycjo Kodowcy i innej masci mniejszosci ktore chca dyktowac myslenie wiekszosci, macie demokracje rewolucje ktora was zjadla :D
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
Portel jest tak obiektywny jak urban. Co chwila "felietony"zatroskanego naczelnego. Przekop beee, 500 dla rodzin beeee, powrot zlodz. .taaak, cacy
Do moderacji
Odpowiedz
2
4