A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pisowcy wiedzą, że w drugiej turze Duda przegra wybory, 500+ i niższy wiek emerytalny = głodowa emerytura, kto zagłosuje na Dudę ten POMIDOR :)
@Mloder - No tak a PIS zadluzy kraj i po latach dzieciaki będą spłacać rozpasanie finansowe Pisu, tyle co dostaną to i splacą, proste
500 plus musi zniknąć i zwycięstwo trzaska jest dobrym krokiem aby skończyc z rozdawanirm kasy, to samo z tymi 13 emeryturami, czas to skończyc, ta kasa musi iść w inne ręce,
Ja nie rozumiem czy Duda chce być w koalicji z tą nową partią LGBT z tego co media piszą to partia lewicowa a PiS to partia skrajnie prawicowa, bogaczy i właścicieli korporacyjnych
@Tt - Ty jestes taki oświecony. Pycha kroczy przed upadkiem i o tym sie przekona dubler.
Tylko Duda. Jedyna szansa dla Elbląga i Polski.
Nikt nie zmusza do odejscia emeryture. Masz ochote i zdrowie pracuj do smierci. Ja chce miec mozliwosc przejscia na emeryture w wieku 65 lat.
dlatego trzeba głosowac na Trzaskowskiego, najważniejsze to zabrać emerytom te 13 i dzueciorobom 500 plus, te pieniądze należy przeznaczyć na programy LGBT, stałe zasiłki dla małżeństw LGBT, pomoc psychologiczną i np. wakacyjne bony dla takich małżeństw, dość szykanowania, czas naprawić krzywdy
A prezesów z Elbląga w Gdańsku nie zauważasz?? Np. w Lotos (taka mało zauważalna, szczególnie po zmroku firma przy wlocie do Gdańska). Niech Elbląg "stworzy"prężnie działające duże firmy to i prezesi się znajdą "tutejsi".
Racja, gdyby geje czy lesbijki sobie żyli wśród nas nie nagłaśniając tematu, nikt by nic nie zauważył. Ale dzień bez afery dniem straconym.