UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Apel do prawaków z wypranymi mózgami czyli do wszystkich. Nie kłamcie. Trzaskowski nie może niczego zabrać. To nie mieści się w kompetencjach Prezydenta. Rzadzi PiS do kolejnych wyborów za 4lata, . Jak wygra będzie rządził dalej. Socjal to Rząd i tylko PiS może zabierać czy dawać przez wiele lat 500+ i wiele innych zasiłków. Tylko oni Mówiąc prościej - nie pier. . Olcie głupot
Cz