A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Haha Tuleya, może od razu ogłoście go kanonizowanym. Co wy chcecie bronić co? Tych wyroków, kasty mówiącej że oni mają zawsze rację, a każdy kto się sprzeciwi to pisior. wezcie się ludzie zastanówcie co mówicie i kogo popieracie, upadek sedziostwa? Nie bądźcie smieszni
@mm263 - W sądzie to ja nie mam żadnych szans nie z powodu PiS tylko tego betonu który tam tkwi od wielu lat. W urzędach też nie zauważyłem żeby mnie PiS gnebił szczególnie że często są tam ekipy z całkiem innej politycznej bajki.
A co my, zwykli ludzie, mamy wspólnego z tuleją czy z kim kolwiek z jego kasty Przed czym mamy go bronić jak on sam mówi że jest nietykalny To raczej nas trzeba bronić przed takimi jak on postkomunistami
napiszę tylko jedno - PIS kłamie bezczelnie w oczy.
Jeszcze prośba do PIS. Nie dawajcie już tych 500 zł na wakacje. Ceny już i tak zaporowe, po tym 500,podniesiecie ceny znowu by odebrać sobie z tych 500,ale 1000 zł. NIE DAWAJCIE JUZ, bo nie ma za co przeżyć, głód sie zaczyna.
Popieram PiS jeśli chodzi o kwestie Tuleji i reszty kasty.
Chyba u ciebie ten głód. Ja mam co jesc. Moje dzieci też. Do roboty się weź
Ten cały Tuleja nie powinien być sędzią. Tacy jak on nie powinni mieć prawa sądzić innych ludzi. POrażka!
masz stuleje chroń Tuleye
Ale niektórzy mają coś z głowami z tymi resoryowymi stanowiskami od pokoleń. Mój dziadek miał wysokie stanowisko w Milicji ale ja jakoś nie mam z tego profitów i stanowiska. Puknijcie się w głowy i zejdźcie na ziemie.