UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@mm263 - W sądzie to ja nie mam żadnych szans nie z powodu PiS tylko tego betonu który tam tkwi od wielu lat. W urzędach też nie zauważyłem żeby mnie PiS gnebił szczególnie że często są tam ekipy z całkiem innej politycznej bajki.