UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze prośba do PIS. Nie dawajcie już tych 500 zł na wakacje. Ceny już i tak zaporowe, po tym 500,podniesiecie ceny znowu by odebrać sobie z tych 500,ale 1000 zł. NIE DAWAJCIE JUZ, bo nie ma za co przeżyć, głód sie zaczyna.