UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Haha Tuleya, może od razu ogłoście go kanonizowanym. Co wy chcecie bronić co? Tych wyroków, kasty mówiącej że oni mają zawsze rację, a każdy kto się sprzeciwi to pisior. wezcie się ludzie zastanówcie co mówicie i kogo popieracie, upadek sedziostwa? Nie bądźcie smieszni


Anuluj